Зеленський проти оприлюднення розмов зі світовими лідерами, зокрема з Путіним

Володимир Зеленський. Фото EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський виступає проти оприлюднення розмов зі світовими лідерами, зокрема з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це він сказав під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK, відповідаючи на запитання про можливе оприлюднення телефонних розмов із Путіним.

«Мої розмови з президентом Російської Федерації підкріплені результатом, дуже складним, дуже детальним, але реальним – поверненням людей... До чого приведе публікація моїх розмов із Путіним? Чи приведе вона до якогось продовження наших зустрічей? Ні, думаю, все буде закінчено. Є бажання отримати від цього такий результат, і не отримати більше ніколи можливості повернути наших полонених, яких дуже багато на території «ДНР», «ЛНР» і на території Росії та Криму? Чи буде у мене така можливість повернути? Ніколи», – сказав Зеленський.

Президент також наголосив, що не має наміру нічого публікувати, оскільки, на його думку, це зашкодить продовженню процесу повернення людей і припинення війни.

«Я вважаю, що це загалом не правильно, навіть якщо в цих розмовах була та чи інша риторика, навіть якщо вона була про якихось людей, якісь прізвища, про якісь країни. Це неможливо і не правильно, оскільки усе це вплине на проблеми із західними партнерами, і це будуть проблеми всередині суспільства», - наголосив глава держави.

Зеленський зазначив, що якщо дзвінки дають результат, то нехай вони залишаться в тому форматі, в якому є.

Зеленський також заявив, що є Верховним головнокомандувачем, а не телеведучим і не займається піаром, тому «не готовий оприлюднювати свої розмови» і не публікував своєї розмови з президентом США Дональдом Трампом.

Як відомо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з Президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пресмарафон проходить на території Kyiv Food Market у центрі Києва. Це перше масштабне спілкування Президента Володимира Зеленського з журналістами.

Loading...