Зеленський прокоментував звільнення Данилюка

Олександр Данилюк. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуації щодо звільнення екссекретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка.

Про це він розповів під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

"Реальність в тому, що він написав цю заяву і не тільки він. В мене є декілька заяв. Він написав заяву про звільнення своєю рукою. Я розповім, як було. Я ж не коментував слова Данилюка, знаєте чому? Тому, що він людина, яка була в моїй команді. В мене є принципи і 100% прозоре розуміння, чому він пішов", - сказав Зеленський.

Він повідомив, що Данилюк написав заяву до візиту до Сполучених Штатів Америки.

"Не хочу коментувати людей, які були в моїй команді. Це дуже неетично і неправильно, але заяву він написав, перед візитом до США. Ми багато разів говорили, що він може написати цю заяву. Тобто це не перший раз. Пан Данилюк прекрасно знає, що я з повагою до нього відносився і є багато речей про які не хочу говорити. Напевне він очікував від мене, що я не підпишу його заяву. Але я йому сказав, що "є непорозуміння всередині команди, є твоє бачення, але мене дістала гра, що ви пишете заяви, а потім я їх не підписую, бо я хочу аби ми працювали разом. Тому ці заяви у мене є, а далі якщо ви буде їх писати, то шантажу не буде, я їх буду підписувати і буду звільняти людей". Про це я попередив всіх починаючи з пана Данилюка", - зазначив Володимир Зеленський.

Крім того, президент не погоджується з тим, що звільнення секретаря РНБО пов'язане із "ПриватБанком".

"Я не згоден з паном Данилюком і я думаю, що це було некоректно. Він мене добре мене знає і знає, що я до нього ставився дуже добре, краще ніж будь-яка людина могла до нього ставитись. Давайте так, я підписав заяву, коли він підписував зі мною, історії з тим, що це "мої умови пов’язані із Приватбанком", не було", - сказав Зеленський.

Відповідаючи на питання, чи пов'язане звільнення Данилюка зі складними відносинами з Богданом, президент розказав, що, по-перше, Данилюк хотів бути прем'єр-міністром, але Зеленський обрав іншу кандидатуру, а по-друге, звичайно ж складні відносини з Богданом вплинули на таке рішення.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.

Loading...