Новини » Економіка 10 жовтня, 2019, 18:06
Зеленський підтримує приватизацію об’єктів ДУС
Володимир Зеленський а пресмарафоні з журналістами 10 жовтня
Володимир Зеленський а пресмарафоні з журналістами 10 жовтня

Президент України Володимир Зеленський підтримує приватизацію об’єктів Державного управління справами, але з урахуванням специфіки роботи кожного об’єкта.

Про це він сказав під час пресмарафону, передає пресслужба Офісу президента.

"Я запрошую вас у будь-який день прийти й побачити презентацію передачі будь-якого майна, яке є у ДУС, на приватизацію", – сказав він.

За його словами, деякі об’єкти наразі неможливо приватизувати, оскільки щодо них розслідуються кримінальні справи й тривають судові процеси.

Зеленський зазначив, що приватизацією об’єктів ДУС займається незалежна група, і вже підготовлено реєстр усіх об’єктів з інформацією про їхній фінансовий стан і кількість працівників.

"Ми будемо одними з перших, хто передасть список цих підприємств (для приватизації. – ред.)», – сказав він.

Зеленський пояснив, що існує три черги передачі об’єктів ДУС у приватну власність. Водночас у процесі приватизації необхідно враховувати специфіку того чи іншого об’єкта.

"Наприклад, "Артек" у Пущі-Водиці ми ніколи не передамо (у приватну власність. – ред.), тому що я хочу, щоб цей бренд залишився в Україні. Якщо ми передамо на приватизацію "Артек" у Пущі-Водиці, то ми передамо бренд юридичній особі, і він точно залишиться на окупованій частині, у Криму. Тобто є деякі складнощі", – зазначив він.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:41 :25