Зеленський анонсував результати справи «Свинарчуків-Гладковських»

Президент України Володимир Зеленський анонсував результати розслідування «справи фігуранта корупційного скандалу в «Укроборонпромі» Олега Гладковського.

Відповідаючи на запитання, під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK, що зі справою, про яку Зеленський багато говорив під час перевиборчої кампанії і «чи не перетворилися Свинарчуки знову на Гладковських», президент відповів, що це не так.

«Ні, не перетворились. Займаються цим питанням правоохоронні органи. Скоро ви це почуєте, побачите результат, наскільки я знаю…», – зазначив він.

Оскільки питання було задане в контексті оборонної виставки, на якій один зі стендів належав Гладковському, і яку відвідав Зеленський, той відповів, що не контролює усі стенди, які були на там.

«Я не організатор цієї виставки. Я мав запрошення і я приїхав, і мені дуже цікаво. Я був з начальником Генштабу. Мені цікаво, що ми замовляємо, які новітні технології, які ми молодці і як розвиваємося, починаючи з 2014 року», – заявив президент Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.  

Loading...