Законопроєкт про перезапуск роботи НАЗК передано на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт №1029 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"9.10.2019 Закон передано на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Згідно з пояснювальною запискою, за три роки діяльності Національного агенства запобігання корупції не принесло очікуваних результатів. Відтак, з’явилась потреба у реформуванні інституції для підвищення ефективності.

Таким чином, законопроєктом передбачається:

  • Забезпечення умов обрання незалежного керівника Національного агентства та внутрішнього контролю Національного агентства.
  • Забезпечення незалежності працівників (інспекторів) Національного агентства у службовій діяльності та розширення їх повноважень щодо збору інформації.
  • Створення системи різностороннього контролю за діяльністю Національного агентства збоку Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, громадянського суспільства та незалежних аудиторів.

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції повідомить Національне антикорупційне бюро про недостовірні відомості в деклараціях народних депутатів на суму майже 90 млн гривень.

Loading...