​Якщо вони почнуть їсти один одного, то я їх розпущу, - Зеленський про конфлікт у "Слузі народу"

24tv.ua

Президент Володимир Зеленський розповів, що розпустить фракцію "Слуга народу", якщо в партії будуть конфлікти.

Про це він заявив під час пресмарафону, який транслює телеканал Zik.

"Я не хочу ламати цю партію. Вони знають моє відношення, якщо вони самі почнуть їсти одне одного, то я через рік їх розпущу. Це факт", - сказав президент.

На зауваження журналістів про те, що конфлікт в партії свідчить про не жорстко побудовану вертикаль всередині політичної сили, президент відповів: "Не жорстко, бо це означає, що в нас демократія, тому що люди їх обирали. Так вони перемогли завдяки мені і завдяки тому, що багато з них щось значать".

Також Зеленський зазначив, що він поговорив про цю ситуацію із Олександром Дубінським, який раніше назвав "Слуг народу" "слугами МВФ". 

"Ми з паном Дубінським говорили про це відверто. Так він каже своє відношення до МВФ, а я гадаю, що це питання не депутатів, а уряду. І вони повинні нести свою відповідальність за умови співпраці з МВФ і за те, щоб ця співпраця була. Це точно не питання депутатів "Слуги народу". Але пан Дубінський не може бути депутатом, він залишається журналістом. Журналіст, блогер, депутат, тому така талановита людина", - пояснив президент.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів. 

Трансляцію марафону можна подивитися тут.

Loading...