Новини » Політика 10 жовтня, 2019, 15:37
Уряд завершує роботу над програмою під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, - Кулеба
Дмитро Кулеба. Фото kmu.gov.ua
Дмитро Кулеба. Фото kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів України завершує роботу над комплексним документом - Річною національною програмою під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба, передає УНН.

"Зараз уряд завершує роботу над Річною національною програмою під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік. Це надзвичайно серйозний комплексний документ, який ми робимо людиноцентричним і ставимо в центр цього документа інтереси громадянина України, який має користуватися усіма перевагами сектору безпеки і оборони, почуватися захищеним, а також солдата і офіцера Збройних сил України і сил оборони. Ми працюємо таким чином, щоби річна національна програма була максимально наближена до формату плану дій щодо членства", - зазначив Кулеба.

За його словами, це конкретний документ.

"Імплементація Програми поступово, крок за кроком наближає нас до мети", - додав Кулеба.

"Курс на євроатлантичну інтеграцію України залишається незмінним. І в Програмі діяльності уряду, затвердженій парламентом, чітко визначена ціль, яку ставить перед собою уряд на найближчі п’ять років: досягнення відповідності критеріям членства в організації Північно-Атлантичного договору", - сказав він.

Раніше повідомлялось, що представники керівного органу НАТО – Північноатлантичної ради планують відвідати Україну, зокрема Одесу та Київ, 30-31 жовтня.

Довідково: РНП є програмою стратегічних реформ та інших заходів, необхідних для забезпечення ефективної, цілеспрямованої та системної підготовки України до членства в НАТО. Основний акцент в РНП зроблений на досягненні відповідності критеріям членства в НАТО, зміцненні демократії, політичній, економічній, судовій реформах, реформах виборчого законодавства, освіти, науки, охорони здоров’я, зростанні економіки, боротьбі з корупцією, підвищенні добробуту громадян, а також реформі сектору безпеки та оборони – відповідно до рекомендацій Альянсу, та переведенні Збройних сил України на стандарти НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 23:55 :26