Новини » Світ 10 жовтня, 2019, 18:33
У Вашингтоні стартує новий раунд торговельних переговорів між США і Китаєм
Роберт Лайтхайзер, Лю Хэ и Стивен Мнучин
Роберт Лайтхайзер, Лю Хэ и Стивен Мнучин

У Вашингтоні в четвер починається черговий раунд торговельних переговорів між США і Китаєм.

Як повідомляє Голос Америки, торговий представник США Роберт Лайтхайзер і міністр фінансів Стівен Мнучін приймуть китайську делегацію на чолі з віце-прем’єром Лю Хе для продовження торгових переговорів між двома країнами, починаючи з 10 жовтня 2019 року.

Зазначається, що сторони продовжать роботу, розпочату під час переговорів на рівні заступників минулого тижня.

У число обговорюваних тем увійдуть примусова передача технологій, права інтелектуальної власності, послуги, нетарифні бар’єри, сільське господарство і заходи щодо забезпечення дотримання домовленостей.

Останні масштабні переговори між сторонами відбулися в липні, проте вони не принесли помітного прогресу у врегулюванні торгового спору між двома найбільшими економіками світу.

Вашингтон і Пекін вже більше року ведуть тарифну війну, початок якій поклала вимога президента США Дональда Трампа, щоб Китай змінив свою політику в сфері торгівлі, субсидування і захисту прав інтелектуальної власності. Китай наполягає, що американська торгова політика націлена на придушення його конкурентоспроможності.

Ситуація викликала невизначеність на фінансових ринках і спричинила за собою неприємні наслідки для багатьох компаній.

Президент Трамп минулого місяця оголосив, що переносить введення нових мит на китайські товари об’ємом 250 мільярдів доларів з 1 на 15 жовтня «як жест доброї волі». Китай у відповідь зняв мита на американські соєві боби, свинину і ряд інших фермерських продуктів.

Раніше повідомлялося, США ввели санкції щодо Китаю через утиски нацменшин – уйгурів. Під штрафні заходи потрапили 28 урядових і комерційних організацій.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 11:10 :28