У США арештували двох соратників Джуліані по Україні

Laura Kammermann/The Wall Street Journal

У США арештували двох соратників адвоката президента США Дональда Трампа Руді Джуліані, які допомагали йому в Україні.

Як повідомляє Wall Street Journal, очікується, що арештовані Лев Парнас та Ігор Фруман з’являться у федеральному суді у Вірджинії пізніше в четвер

Зазначається, що двох іноземних донорів, які допомагали Руді Джуліані, арештували у середу за кримінальними звинуваченнями у порушенні правил фінансування кампанії.

Також повідомляється, що Лев Парнас та Ігор Фруман, двоє бізнесменів штату Флорида, перебувають під слідством офісу адвоката США на Манхеттені.

Як повідомляли ЗМІ, саме Фруман і Парнас звели генпрокурора Юрія Луценка з приватним адвокатом американського президента Руді Джуліані в січні 2019 року, після чого оточення Трампа стало просувати «теорію змови», пов’язану з Україною, що в підсумку призвело до початку процедури імпічменту.

Фруман і Парнас також намагалися організувати зустріч Джуліані з новообраним президентом Володимиром Зеленським навесні 2019 року, відвідавши для цього Ігоря Коломойського, а також майбутнього помічника президента Сергія Шефіра.

Раніше повідомлялося, що голова правового комітету Сенату запросив особистого адвоката президента Дональда Трампа Руді Джуліані свідчити про корупцію в Україні. 

Про нові подробиці, які з’явилися у справі щодо імпічменту чинного президента США Дональда Трампа можна прочитати тут

 

 

Loading...