Новини » Політика 10 жовтня, 2019, 12:00
У нас не буде радянського Трудового кодексу, - Зеленський
wz.lviv.ua
wz.lviv.ua

Президент України Володимир Зеленський заявив, що новий Трудовий кодекс має захищати права не тільки працівників, а й роботодавців.

Про це він заявив під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

"Зараз дуже складно звільнити людину, чи взяти на роботу. Тобто зараз вони працюють над трудовим сучасним українським законодавством і Трудовим кодексом. Там є багато пропозицій. Впевнений, що є багато дрібних помилок, які будуть вичищені і я впевнений, що ми все зробимо, почуємо суспільство і вас. Тобто я впевнений, що зараз це не ідеальна система, але вона точно краща", - сказав президент.

На питання журналістів, що сам він очікує від нового Трудового кодексу, Зеленський відповів що він має бути не радянським.

"Я очікую, що в нас не буде радянського Трудового кодексу, а сучасний кодекс незалежної країни. Трудовий кодекс повинен захищати людей і їх права, але і дати можливість, щоб компанія, бізнес завод, фабрика, село, фермери, щоб вони могли брати і звільняти фахівців, але їх права повинні бути захищені", - зазначив він.

Журналісти привели у приклад Зеленському одне з положень нового кодексу, згідно з яким роботодавець має право звільняти жінок під час декретної відпустки, що нинішнім законодавстовм заборонено, на що президент пообіцяв, що такі норми будуть усунені.

"Такі питання, як про жінок у декреті ми знімемо, повірте мені, таких питань не буде".

Нагадаємо, зараз проходить пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Онлайн-трансляцію пресмарафону із президентом України можна переглянути за посиланням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 01:15 :53