Російська сторона також втомлена від конфлікту на Донбасі, - Зеленський

Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE

Президент України Володимир Зеленський гадає, що російська сторона втомилася від процесу на Донбасі.

Про це він сказав під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

"Я не думаю, чому. Ми маємо знайти різні підходи, щоб це змінилось. Я думаю, що є шанс, що і російська сторона втомлена від цього процесу. Думаю, що всі розуміють, що Україна ніколи не здасть свою територію і ніколи не здасть свою незалежність. Якщо спочатку у когось були такі думки, то зараз всі впевнено це розуміють… Тому я думаю, що це важлива річ, яку усвідомлює Російська Федерація і бойовики, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях", - зазначив Зеленський, відповідаючи на питання чому би зараз Путін мав піти на поступки Україні.

Крім того, президент наголосив, що у минулої влади не було такого потужного прагнення завершити конфлікт на сході України.

"Раніше була така інформаційна політика, що ми тут фашисти, такі страшні і хочемо забрати можливість говорити російською мовою. Зараз дуже великий відсоток людей, які розуміють, тому що знали мене не як політика, а як відому людину, що ця історія зі мною не працює. Тому я думаю, що у нас є можливість розмовляти з РФ у Нормандському форматі і з нашими колегами, і дійсно, так як ми хочемо завершити війну - у колишній владі такого потужного прагнення, я думаю, не було. Тому що ми готові говорити по телефону, в Нормандському форматі, в Мінську. Я відверто кажу "хочете - давайте інший формат", - сказав Володимир Зеленський.

"Треба сказати правді в очі "ми поспішаємо, треба зупинити війну". Тому коли хтось кричить, що це зрада, а я думаю, що зрада це робити все, щоб не надати мені можливість виконати мої президентську обов’язки і обіцянки припинення війни, зменшення до нуля кількості вбитих. Я думаю, що це і є зрада", - поінформував президент.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пряму трансляцію можна подивитися тут.

Loading...