Помилка Порошенка у тому, що він думає, що зможе стати лідером нового Майдану, - Зеленський

Петро Порошенко

Президент України Володимир Зеленський розповів про помилку колишнього президента Петра Порошенка і про зміну його риторики.

Про це він повідомив під час пресмарафону, який транслює телеканал ZIK.

Володимир Зеленський роз'яснив, чому Петро Порошенко проти розведення військ на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

"Ну, пан Порошенко, чому він проти розведення? Він відчув, що "формула Штайнмаєра" – це ключик і це йде, скажімо так, в одному кейсі, який обговорюють на вулицях, – "формула Штайнмаєра" і розведення. Бо комунікаційно, я вважаю, що наші хлопці програли. Ми дійсно недокомунікували з людьми, і це є правда, і це помилка. Але в наших кроках інших, які захищають інтереси нашої країни, жодної помилки не було", - сказав президент України.

Крім того, Зеленський зазначив, що помилка Порошенка в тому, що він сподівається зібрати новий Майдан і стали його лідером.

"Помилка Порошенка тільки в одному – що йому здається, що він може бути лідером іншого Майдану. І він готовий… Ви ж бачили заяву і самого президента Штайнмаєра, і німецької сторони, і французької сторони, і багатьох європейських ЗМІ. Вони у шоці, бо його риторика змінюється, як змінився його статус. Але єдине, про що він забув, що він уже не президент. Навіть не те, що він забув. Боюсь, що він у це не вірить. Я боюсь, що це на фізичному рівні є проблема. Він проти розведення, і йому здається, що з цього приводу може бути Майдан", - наголосив президент України.

Він додав, що Порошенко трохи підштовхує людей своїми ЗМІ і своїми діями до протестів.

"Ось він гуляв, гуляв і випадково прийшов на Майдан", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, зараз проходить пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів. 

Трансляцію марафону можна подивитися тут.

Loading...