Нардеп Завітневич, якого Зеленський назвав хворим, учора та нині активно працював у ВР

Олександр Завітневич. Фото УНІАН

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, про якого президент Зеленський сказав, що він лежить в лікарні з інфарктом, учора проводив брифінг в кулуарах Верховної Ради. Нині ж під його головуванням пройшло засідання Комітету ВР.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час сьогоднішнього пресмарафону заявив, що голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич пережив інфаркт і перебуває в лікарні.

Глава держави зазначив, що Завітневич не відвідує засідання парламенту з поважних причин.

«Він ледь не помер, у нього стався інфаркт», – заявив президент.

Зеленський також зазначив, що дуже давно знайомий із Завітневичем і вважає його професіоналом і компетентною у військовій сфері людиною.

Однак, учора, 9 жовтня, Завітневич разом з Романом Костенком проводив брифінг у Верховній Раді.

Зокрема, він заявив, що розведення сил у Золотому і Петровському Луганської області не несе загрози безпеці місцевого населення.

А сьогодні, як повідомляє Укрінформ, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки під головуванням Олександра Завітневича, рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законокопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону» (№0905).

«Пропоную рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду у другому читанні законопроєкту прийняти його у другому читанні та в цілому як закон», – сказав Завітневич.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

 

 

 

Loading...