На Черкащині депутата оштрафували за те, що не задекларував автомобіль

На Черкащині до адміністративної відповідальності притягнули депутата районної ради, який не задекларував відомості щодо придбання автомобіля. Депутата зобов’язали сплатити штраф у розмірі 1700 грн.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Черкаської області.

«Прокуратура довела винуватість одного з депутатів Уманської районної ради у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Установлено, що зазначений посадовець, набувши у власність автомобіль вартістю 100 тис грн, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції, про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлені купівлею автомобіля. Уманський міськрайонний суд депутата визнав винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав стягнення у вигляді штрафу розміром 1700 грн.

Рішення суду не набрало законної сили», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Національне агентство з питань запобігання корупції повідомить Національне антикорупційне бюро про недостовірні відомості в деклараціях народних депутатів на суму майже 90 млн гривень.

Loading...