Канада готова посилити санкції проти Росії

Фото з відкритих джерел

Канада не вагатиметься у запровадженні додаткових обмежувальних заходів проти російської агресії, якщо це буде необхідно.

Про це йдеться у відповіді правлячої Ліберальної партії Канади на запит Конгресу українців Канади, пише Укрінформ. 

"Під час перебування в уряді Ліберальна партія була однозначною у своїй готовності запроваджувати санкції на багатьох російських осіб та цілі сектори. Якщо нас переоберуть та ми матимемо підстави вважати, що посилення санкцій є виправданим й необхідним для припинення російської агресії чи поведінки, то не вагатимемося у запровадженні додаткових обмежувальних заходів", -йдеться у документі.

Крім цього, у Ліберальній партії зазначили, що надалі застосовуватимуть "санкції Магнітського" проти російських посадовців за порушення прав людини, якщо це буде необхідно. 

Довідка:
Закон Магнітського ("Чорний список", "список Кардіна") – закон США та низки інших країн, що містить перелік російських чиновників, причетних до шахрайств, переслідувань та порушень прав людини, зокрема пов'язаних зі смертю російського адвоката Сергія Магнітського. Чоловік загинув у Росії 2009 року, перебуваючи під арештом, після викриття корупційних дій вищого керівництва держави.

Нагадаємо, цього тижня міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс повідомив, що його країна виступає за збереження санкцій проти Росії і збереження на міжнародному рівні питання невизнання анексії Криму. 

Loading...