До Верховної Ради внесли оновлений законопроєкт про ринок землі

Група депутатів з фракції «Слуга народу» зареєстрували у Верховній Раді оновлений законопроєкт про обіг земель сільгоспзначення.

Про свідчать дані на сайті Ради.

Текст законопроєкту ще не опублікований.

Один з авторів повідомив агентству «Інтерфакс-Україна», що в ньому були враховані зауваження, висловлені напередодні на зустрічі президента Зеленського з представниками аграрної галузі.

«Зміни торкнулися, зокрема, питання можливої ​​купівлі землі нерезидентами, проте деталі будуть на зустрічі в Раді в п’ятницю 11 жовтня», – сказав співрозмовник агентства.

Зазначимо, що учасники зустрічі з президентом висловилися за поетапне введення ринку землі, коли на першому етапі право придбати землю надаватиметься виключно українцям, а іноземці отримають таку можливість тільки на останньому етапі реформи.

У початковому законопроекті нерезиденти (за винятком країни-агресора) могли купувати українську землю на рівних з резидентами тільки за єдиної умови – створивши компанію-резидента.

Нагадаємо, соціологічна група «Рейтинг» провела дослідження, щодо відношення до цього населення України. Які ризики та переваги вбачають респонденти?

Loading...