live

Дівчинку буду захищати: Зеленський прокоментував скандал із Мендель

Юлія Мендель. Фото УНІАН

Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання про конфлікт між його прессекретарем Юлією Мендель та журналістом програми «Схеми» Сергієм Андрушком, заявив, що поведінка журналіста була неетичною.

Про це він сказав під час пресмарафону, трансляцію якого веде телеканал ZIK.

«Мені здається, що він поводить себе не зовсім коректно. Так чоловік не має поводитися щодо жінки… Він — здоровий чоловік. Чесно, якби я не був Президентом, то відповів би йому інакше, бо він здоровий хлопець і він нападає. Він дійсно нападає, це так, він стрибає», - сказав Зеленський.

Він зазначив, що неодноразово відповідав на запитання Андрушка. Та додав, що усім варто завжди діяти у межах законодавства, але не виходити при цьому за рамки людських відносин.

«Він не може бити мене мікрофоном по обличчю. Просто не може. Не мене, ні вас. Він не може, тому варто усюди мати етику», - наголосив Зеленський.

Тому, додав глава держави, у цьому випадку він не вважає поведінку свого прессекретаря такою, за яку варто карати. Водночас він визнав, що Мендель не мала права так реагувати, але її емоційну виснаженість можна зрозуміти.

«У даному випадку дівчинку буду захищати», - сказав Президент.

Як відомо, сьогодні, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з Президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.

Пресмарафон проходить на території Kyiv Food Market у центрі Києва. Це перше масштабне спілкування Президента Володимира Зеленського з журналістами.Loading...
Loading...
Loading...