Байден закликав до імпічменту Трампа

Джо Байден - колишній віцепрезидент США Фото: GETTY IMAGES

Джо Байден, один з претендентів на президентську номінацію від Демократичної партії, в середу, 9 жовтня, вперше закликав до імпічменту чинного президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє Голос Америки.

«Своїми словами і своїми діями президент Трамп пред’явив звинувачення самому собі. Перешкоджаючи правосуддю, відмовляючись відповідати на запити Конгресу, він уже засудив себе. На очах у всього світу і американського народу, Дональд Трамп порушив присягу, зрадив народ і вчинив дії, що тягнуть за собою імпічмент», – сказав Байден, виступаючи з промовою на зустрічі з виборцями в Нью-Гемпширі.

«Йому (Трампу, – ред.) потрібно оголосити імпічмент, щоб зберегти нашу Конституцію, нашу демократію, нашу честь», – заявив Байден.

Дональд Трамп тут же відповів на заяву Байдена в Твіттері: «Так шкода бачити Сонного Джо Байдена, який разом зі своїм сином Хантером, на шкоду американським платникам податків, урвав мільйони доларів як мінімум в двох країнах і тепер закликає до мого імпічменту – а я не вчинив нічого поганого», – написав Дональд Трамп.

Нагадаємо, підтримка американцями розслідування з імпічменту президента США Дональда Трампа в Палаті представників досягла 58% серед громадян, які є прихильниками як Демократичної, так і Республіканської партій.

Loading...