Зеленський назвав дату наступного обміну

Обмін полоненими. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Дата наступного обміну утримуваними між Україною та Росією буде відома після зустрічі лідерів «нормандської четвірки».

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє Крим. Реалії.

За словами президента, українська сторона підготувала дві позиції з приводу обміну, але зараз спілкування з Росією з цього питання не має.

«Саме на «нормандському форматі», були домовленості, що підніметься найголовніше питання – це обмін людей, там їх два обміни: є у нас люди, які на території Росії, є які на території ДНР», – зазначив глава держави.

2 жовтня Зеленський заявив, що схвалення «формули Штайнмаєра» усунуло останні перешкоди до проведення саміту «нормандської четвірки». «Я думаю, що найближчим часом ми будемо мати вже дату», – сказав президент.

Нагадаємо, 3 жовтня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що наступного тижня очікується черговий обмін полоненими.

Пізніше, близький до переговорного процесу в Україні директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков повідомив, що інформація Пристайка є невірною.

«Робота по обміну ведеться в рамках контактної групи в Мінську. На наступному тижні обміну не буде, наскільки мені відомо від компетентних людей, які беруть участь у цьому процесі», – сказав він. 

 

 

 

Loading...