Законопроєкт про перелік об'єктів, що не підлягають приватизації, передано на підпис Зеленському

Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт №1054-1 про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації".

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"9.10.2019 Закон передано на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

Як зазначається у пояснювальній записці законопроектом пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності. що не підлягають приватизації».

Також, законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» в частині визначення критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації, зокрема, установити, що об’єкти права державної власності, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях, не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Раніше Борислав Береза заявляв, що після рішення Ради щодо приватизації великих об'єктів Київ може втратити вже давно привабливу для забудовників зелену зону ВДНГ площею у 287 гектарів.

Loading...