Є шість головних проблем в столиці, які потрібно терміново вирішувати, - Ткаченко

Олександр Ткаченко

У Києві потрібно терміново вирішувати проблеми корупції, безсистемної забудови, інфраструктури, пов’язані з медициною і безпекою громадян. Але найголовніше питання у баченні того, як має розвиватися місто.

Про це під час пресконференції, яка транслювалася на телеканалі ZIK, повідомив народний депутат України Олександр Ткаченко.

Пан Ткаченко вважає, що у Києві зараз є криза довіри, як з боку депутатів до мера, так і навпаки мера до депутатів. Цю проблему потрібно вирішувати шляхом діалогу на користь киян, так само як і вирішувати нагальні кризові проблеми, які є в місті.

«Корупція, безсистемна забудова, питання інфраструктури, яка перебуває в стані анабіозу, проблеми пов’язані з медициною, безпекою громадян. Проблеми води. Справа у підході і системі вирішення цих проблем. Але найголовніше питання у баченні того, як має розвиватися місто і відсутності підстав для того, щоб у місті була корупція», – зазначив Ткаченко.

Окрім цього, в народного депутата поцікавилися, чому без обговорення з киянами можуть призначити голову КМДА і якими саме будуть його обов'язки. Пан Ткаченко відповів, що за законом, який діє в даний момент, голову КМДА призначає президент. Широкого обговорення чи референдуму з приводу цих призначень, як і з приводу призначення губернаторів в областях, законом не передбачається.

«Обов'язки голови КМДА прописані в діючому законі, але він не досконалий. Тому ми ініціювали новий закон про столицю, де повноваження мера, голови КМДА і Київської ради будуть чітко розділені. За нашим новим законом передбачається, що голова КМДА виконує лише контрольні функції в місті, а виконавчу владу очолює мер», – прокоментував політик.

Як повідомляли, група народних депутатів (фракція «Опозиційна платформа – За життя») звернулася до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка, який віднедавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, народний депутат від політичної партії «Слуга народу» Олександр Ткаченко подав декларацію у Національне агентство з питань запобігання корупції. Згідно з декларацією, Ткаченко зазначив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Олександр Ткаченко підтвердив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Loading...