Новини » Суспільство 9 жовтня, 2019, 19:33
В Україні за три дні в трьох областях у водойми вселили понад 2,5 млн молодої риби
Фото: darg.gov.ua
Фото: darg.gov.ua

В період з 2 по 4 жовтня 2019 року у водойми Одеської, Дніпропетровської та Чернівецької областей було вселено понад 2,5 млн екземплярів цінних видів риби.

Про це повідомляє пресслужба Держрибагентства.

Як зазначається, 2 жовтня розпочато зариблення озер Кагул в Ренійському районі Одеської області. Користувачем згідно Режиму рибогосподарської експлуатації до водойми випущено 2,5 млн екземплярів рослиноїдних та коропових видів риб. Мінімальна вага одного малька становила 25 г.

Контроль за процесом зариблення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області.

Також протягом 3-4 жовтня відбулося зариблення Карачунівського водосховища в межах села Вільне Криворізького району Дніпропетровської області. Вселення здійснювалося за рахунок коштів користувача водних біоресурсів згідно з Режимом рибогосподарської експлуатації водойми. До водосховища випущено 104 тис екземплярів цьоголіток товстолоба загальною вагою 2,6 тонни.

Фото: darg.gov.ua
Фото: darg.gov.ua

Нагадаємо, раніше експерт Кирило Сазонов висловив думку, що стратегія Держрибагентства про перехід на українську сировину необхідна країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 18:53 :07