​"Укрзалізниця" штрафуватиме за неефективне використання вантажних вагонів

Вантажні вагони для Укрзалізниці. Фото: cfts.org.ua

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов зазначив, що компанія боротиметься із неефективним використанням вагонів компанії завдяки запровадженню штрафів.

Про це Кравцов повідомив у інтерв'ю Бізнес Цензору.

Згідно з повідомленням, різні компанії досить часто неефективно використовують вагони "Укрзалізниці", а простої вагонів збільшився у всіх галузях. Щоб вирішити цю проблему у компанії планують запровадити штрафи.

"Це непопулярний крок, тому що тим, хто використовує вагонний парк Укрзалізниці і перевищує встановлені нормативи, доведеться платити штрафи. Звісно, ніхто цього робити не хоче", — зазначив Кравцов. 

Він також прокоментував, за якими принципами нараховуватимуть штрафи: "Штраф прив’язується до поточного тарифу. Це не означає, що ми до різних видів рухомого складу застосовуємо різні підходи. Тільки-но ми відійдемо від диференціації тарифу, це буде автоматичний однаковий відсоток для всіх".

Нагадаємо, "Укрзалізниця" оголосила тендер на закупівлю рідкого мила у пасажирські поїзди. На ці цілі виділили понад 1 млн гривень. Мило в УЗ обіцяли придбати замість дорогих підсклянників. Loading...