Новини » Спорт 9 жовтня, 2019, 11:52
Українська збірна з міні-футболу в Австралії без проблем вийшла до 1/4 фіналу ЧС-2019
Національна збірна України з міні-футболу. Фото Федерації міні-футболу України

Національна збірна України з міні-футболу феєрично провела матч 1/8 фіналу чемпіонату світу-2019. В австралійському місті Перт українці розгромили збірну Гани з рахунком 8:0.

Як повідомляє sport.ua, фантастичну десятихвилинку видали українці на перших хвилинах стадії плей-оф. Перед грою 1/8 фіналу були побоювання за результат зустрічі. Адже Гана виграла свою групу, зігравши внічию зі збірною Португалії, яка потім була дискваліфікована через порушення правил заявки гравців внаслідок тих же візових проблем. Але вже перші хвилини показали, хто в Австралії господар.

Збірна України вразила суперника швидкими і яскравими атаками вже в дебюті зустрічі. І чотири голи побували за вісім стартових хвилин у воротах голкіпера збірної Гани. Спочатку Віктор Цой залишився один перед воротами і відкрив рахунок (1:0). Потім Віталій Харченко замкнув дальню штангу (2:0). Через пару хвилин Євген Андрієнко відмінно обігрався в стінку з партнером і відправив м’яч у будиночок голкіперу (3:0). І, нарешті, Андрій Хомин забив красивий гол, п’ятою замкнувши дальню штангу після пасу Пантелейчука (4:0). Минуло лише вісім хвилин, а гра вже була зроблена.

Надалі збірна України перейшла в режим економії сил, провела заміни, на поле вийшли гравці з української діаспори, які замінюють на турнірі тих, хто не зумів отримати візи до Австралії. Проте, аж вісім голів побувало у воротах Гани.

В кінці першого тайму граючий голкіпер Євген Заєць почав атаку, Віктор Цой в центрі поля віддав чітку передачу, і Хомин замкнув комбінацію партнерів (5:0). Після перерви сам Євген Заєць, який відстояв на нуль, чітко забив пенальті в дев’ятку воріт після порушення правил на Пантелейчуку (6:0). І ще дві швидких атаки вдалися України в кінці гри. Спочатку Пантелейчук та Цой розіграли м’яч, і Хомин забивав у порожні ворота (7:0), а поставив крапку в матчі Харченко, замкнувши блискавичну комбінацію команди (8:0).

Додамо, що у чвертьфіналі українці сьогодні, 9 жовтня, зіграють зі збірною Угорщини, яка в 1/8 фіналу декласувала колумбійців – 22:0.