Новини » Економіка 9 жовтня, 2019, 11:09
У Світовому банку назвали ключові проблеми глобальної економіки
Світовий банк
Світовий банк

Через тривалу напруженість у світовій торгівлі скоротився обсяг інвестицій, уповільнивши глобальне економічне зростання, що може посилити проблему бідності у світі.

Про це заявила головний економіст Світового банку Пінелопі Куяну-Голдберг, повідомляє AFP.

«У зв'язку зі збереженням напруженості у світовій торгівлі інвестиції припинені, і без цих коштів для прискорення економічного зростання рівень бідності може зрости», - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в центрі проблем глобальної економіки знаходяться торговельна війна між США і Китаєм, тертя Вашингтона з Європейським Союзом, зміна правил торгівлі США з Канадою і Мексикою, а також Brexit.

В умовах невизначеності, що виникла, обсяг інвестицій істотно скоротився, що підриває економічне зростання, особливо в бідних частинах світу, таких як Африка.

«Це означає, що деяким країнам ніколи не вдасться вибратися з убогості. Крім того, це означає, що країни, яким вдалося вирватися з бідності, які вже стали країнами із середнім рівнем доходу, можуть відкотитися назад», - зазначила Куяну-Голдберг.

Нагадаємо, міжнародний валютний фонд у останньому прогнозі знизив очікування щодо зростання світової економіки в 2019 та 2020 роках до 3,2% та 3,5 відповідно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:50 :05