live

У США опублікували доповідь про вплив РФ на президентські вибори у 2016 році

Фото з відкритих джерел

Комітет з розвідки Сенату США опублікував новий звіт, де вважає, що хакери з "Агентства інтернет-досліджень" допомогли Дональду Трампу під час виборів президента 2016 року, за вказівкою влади Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на доповідь.

У другій частині доповіді вказано, що фабрика тролів "Агентства Інтернет-досліджень", прагнула вплинути на президентські вибори в США в 2016 році, завдаючи шкоди кампанії Гіларі Клінтон.

Також в звіті описуються масштаби втручання Російської Федерації у вибори 2016 року. Також підкреслюється, що перед виборами президента США 2020 року російська влада може спробувати вплинути на результати голосування.

Крім того, у доповіді міститься заклик до технічним фірмам надавати всю інформацію державним органам, щоб перешкодити зусиллям по дезінформації за кордоном, а законодавцям розглянути законодавство, що сприяє такому обміну. 

За даними комітету, втручання здійснювалося "Агентством Інтернет-досліджень", яке знаходиться в Санкт-Петербурзі і належить наближеного до Кремля бізнесменові Євгену Пригожину.

Нагадаємо, 18 квітня генеральний прокурор Сполучених Штатів Америки Вільям Барр передав в Сенат доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера, який очолював розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року.Loading...
Loading...
Loading...