У "Слузі народу" пропонують прибрати приватні майданчики з ProZorro

Система публічних електронних закупівель ProZorro. Фото: Forbes

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура пропонує прибрати із системи ProZorro авторизовані електронні майданчики, які заробляють сотні мільйонів гривень.

Відповідну заяву він зробив у своєму Facebook.

"На засіданні робочої групи в комітеті податкової та митної політики ВР пролунала чудова, на мою думку, пропозиція: «Прибрати приватні майданчики, які заробляють сотні мільйонів на посередництві з системою Prozorro. Треба зробити один державний майданчик, який буде надавати послуги громадянам за 51 гривню, а не так як зараз, за шалені відсотки! Прошу долучитися експертів до підготовки відповідного законопроекту", - написав він.

Зокрема, для того, щоб здійснити закупівлі через Prozorro до 1 млн гривень, потрібно сплатити майданчику 510 грн. На суму 1-4 млн гривень – 1700 грн, а на суму вище 4 млн – 3400 грн.

У системі продажів активів фінансових установ плата складатиме 5% на суму до 100 тис. грн, 4% на суму 100-500 тис. грн, 3% за суму 500 тис. – 1 млн грн та 1% на суму від 5 млн грн, але не більше 2 млн грн.

Олександр Качура
Олександр Качура

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що усе арештоване майно банкрутів тепер продаватиметься через інтернет-майданчик «ProZorro. Продажі».

Loading...