У Німеччині затвердили програму захисту клімату

Міністр охорони навколишнього середовища Німеччини Свен Шульце

Міністр охорони навколишнього середовища Німеччини Свен Шульце заявив, що уряд затвердив програму заходів для досягнення до 2030 року цілей у галузі захисту клімату.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle

За його словами, від тепер кожне з відомств буде мати свої цілі, досягнення яких буде планувати заздалегідь і контролюватися. 

Тепер "кліматичний пакет" повинен затвердити Бундестаг.

Запропоновані в "кліматичному пакет" заходів, в першу чергу, стосуються сфер енергетики, транспорту, будівництва і санації будівель, а також сільського господарства.

Зазначається, що загалом Німеччина планує до 2030 року зменшити викиди парникових газів на 55% порівняно з 1990 роком. До середини століття Німеччина планує стати "кліматично нейтральним", повністю зупинивши викиди шкідливих для клімату парникових газів.

Прийняття "кліматичного пакету" до останнього супроводжувалося численними суперечками серед чиновників і критикою з боку екологічних активістів. Ще у вересні під час узгодження "кліматичного пакету" уряд вирішив спрямувати на заходи щодо захисту клімату 54 млрд євро.

Нагадаємо, 20 вересня, у більш ніж сотні країнах світу пройшли протестні акції на захист клімату, які ще рік тому почала 16-річна активістка Грета Тунберг, яка удостоєна вищої нагороди від правозахисної організації Amnesty International 2019.

Loading...