У Києві пішохідний міст "Укрзалізниці" відремонтували скотчем та нитками

facebook.com/ikrussss

Очевидці зафіксували дивний ремонт металевої огорожі пішохідного мосту біля Привокзальної площі у Києві, який "полагодили" нитками та скотчем.

Допис з цією інформацією розмістив блогер Олександр Барабошко у своєму Facebook.

Киянин звертався до місцевої влади з проханням полагодити пішохідний міст, оскільки його стан становив загрозу для пішоходів.

Натомість там, йому відповіли, що цей міст знаходиться на балансі Південно-Західної залізниці, а відтак не є у зоні відповідальності місцевої влади.

Проте згодом, автор опублікував результати "ремонту" мосту. Проблему вирішили за допомогою ниток та скотчу.

"Результат – опори залатані скотчем та нитками. І там все на таких соплях, що людина, спершись, банально вилетить разом з цими опорами", - відреагував киянин.

Хто виконав такий "ремонт", "Укрзалізниця" чи небайдужі пішоходи, поки не встановлено.

 
Facebook
Facebook

Юзери відреагували на таку роботу не менш дотепно:

"Подорожника не вистачає", - написала Анастасія Янишевська;

"Видно, що "ліпили" некваліфіковані люди… Бо професіонали знають, що синя ізолента тримає краще за скотч", - жартував юзер з ніком Фернан Магеллан.

Нагадаємо, комунальне підприємство Київпастранс представило свій новий талісман – Київпастрансформер. Ілюстратор Олександр Грехов представив свій варіант – знайомтесь, трансформер Богдан.

 

 


Реклама

Мрієте про затишну оселю? Тоді вам неодмінно потрібно поміняти вікна. Придбати металопластикові вікна львів можливо тут. Висока якість, привабливі ціни.

Loading...