Це не закон про столицю, а про призначення «смотрящого» за Києвом в особі Ткаченка, – Співак

ZIK

Пункт у законопроєкті про столицю щодо того, що голова КМДА має право призупинити будь-яке рішення Київської ради, свідчить про те, що «до нас іде «ревізор» або «смотрящий».

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук, голова соціальної експертної платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитро Співак.

Відповідаючи на запитання ведучої Наташі Влащенко щодо законопроєкту про столицю, Дмитро Співак заявив, що «це не закон про столицю, а закон про призначення «смотрящого» за Києвом в особі Олександра Ткаченка».

«Цей закон про столицю – для вітчизняного «лохотрону», такого електорального. Я не прихильник Кличка…, але якщо ми говоримо про децентралізацію, то столиця моєї країни повинна обирати собі «градоначальника». Це ж так і називається українською державною мовою «міський голова». Я хочу, щоб ми обирали міського голову», – наголосив Дмитро Співак.

Гість програми звернув увагу на один пункт у законопроєкті про столицю, заради якого все і затіяли. «Щоб усі у місті Києві незабаром зрозуміли, хто у домі господар, – голова КМДА має право призупинити будь-яке рішення Київської ради. Крапка. До нас іде «ревізор», до нас іде «смотрящий», до нас іде «куратор» над Києвом. Я тоді не дуже розумію, де ж тут децентралізація? Я тоді не дуже розумію, навіщо нам обирати мера і депутатів? Ну, ось, будемо ходити до Ткаченка як до керівника адміністрації, ось він – головний…», – каже Дмитро Співак.

Нагадаємо, народний депутат від політичної партії «Слуга народу» Олександр Ткаченко подав декларацію у Національне агентство з питань запобігання корупції. Згідно з декларацією, Ткаченко зазначив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Олександр Ткаченко підтвердив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Як повідомляли, група народних депутатів (фракція «Опозиційна платформа – За життя») звернулася до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка, який віднедавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

Loading...