Ткаченко має виражений конфлікт інтересів, перебуваючи у комісії з перевірки діяльності «112 Україна», NewsOne і ZIK, – Папієв

Фото: 112.ua

Мета тимчасової слідчої комісії – закрити незалежний канал, придушити свободу слова в Україні.

Таку думку висловив народний депутат України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Михайло Папієв на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради України, повідомляє 112.ua.

«Більше того, ви знаєте, що є конфлікт інтересів. Знаєте таку статтю? Є закон про протидію та запобігання корупції, стаття 35, де чітко ясно, і навіть в нашому регламенті записано, що члени комісії не можуть мати конфлікту інтересів. Скажіть мені, будь ласка, представник каналу «1+1», Ткаченко, як ви думаєте, він має конфлікт інтересів, коли йде в комісію, де створена комісія проти конкуруючого з «1+1» каналу? Ну, абсолютно», – сказав він.

«Більше того, що, якщо прискіпливо подивитись, я думаю, що відповідне звернення до НАПК буде, то половина цієї комісії, на мій погляд, має конфлікт інтересів, і мета цієї комісії – це закрити опозиційний канал, мета цієї комісії – придушити свободу слова в Україні», – підкреслив депутат.

Нагадуємо, що Комітет рекомендував парламенту створити ТСК з розслідування діяльності ряду каналів, у тому числі ZIK.

Loading...