Презентували кліп на конкурсну пісню учасниці дитячого Євробачення-2019 від України

Представлено музичний відеокліп на офіційну конкурсну пісню The spirit of music представниці України на дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2019 Софії Іванько.

Як повідомляє UA: Суспільне мовлення, після перемоги тринадцятирічної Софії Іванько у національному відборі на дитяче Євробачення-2019, пісня за рекомендаціями оргкомітету національного відбору була доопрацьована.

Над створенням відео працював український кіно – і телережисер, кліпмейкер Дмитро Авдєєв. Зйомки проходили в центрі Києва та на Подолі біля річкового вокзалу.

«Дуже символічно в нашій роботі те, що Софія йде крок за кроком тільки вперед і вгору. До своєї мрії стати артисткою і представити нашу країну на дитячому Євробаченні. І всі, хто поруч, допомагають і підтримують її», – коментує режисер.

Крім самої Іванько, в ролику знявся український ведучий Тимур Мірошниченко. Також епізодична роль дісталася і представниці України на дитячому Євробаченні-2018 Дарині Красновецькій, яка в минулому році посіла четверте місце на міжнародному пісенному конкурсі.

Нагадаємо, через дії гурту Hatari, який представляв Ісландію на пісенному конкурсі «Євробачення-2019» в Ізраїлі, ісландський мовник має сплатити штраф.

Читайте більше новин на тему: Євробачення-2019

Loading...