Пресмарафон Зеленського на фудкорті: Чим особлива обрана локація

ZIK

Свою першу пресконференцію президент Володимир Зеленський проведе у приміщенні фудкорту у центрі Києва, де представлені різні ресторації.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час прямого включення із приміщення «Kyiv Food Market» повідомила журналістка і ведуча телеканалу ZIK Анастасія Дайнод. 

Анастасія Дайнод розповіла, що у цьому приміщенні, що знаходиться неподалік станції метро «Арсенальна», у центрі Києва, представлені різні ресторації. Це двоповерхове приміщення, де колись розміщувався завод «Арсенал». Згодом із будівлі зробили простір для відвідувачів, які можуть тут поїсти та попити. Вона звернула увагу на те, що вартість запропонованої їжі та напоїв у цій локації досить висока, зокрема, філіжанку кави можна придбати щонайменше за 70 грн. Саме тут президент Володимир Зеленський і дасть свою першу пресконференцію, констатувала журналістка.

«Зазвичай, коли організовують таку масштабну подію, має бути передова група охоронців, служби охорони, тобто УДО, але ми їх тут не бачимо. Зараз жодних приготувань не відбувається», – звернула увагу журналістка.

А ось завтра із 10-ї ранку приміщення буде зачинене.

«Журналістів обіцяли розділити на декілька груп, по 7-10 осіб. Кожній із цих груп будуть надавати слово для запитань протягом 30 хвилин. Далі група буде замінюватися на іншу групу журналістів, які будуть ставити свої питання. Буде також організована робота пресцентру з трансляцією», – повідомила Анастасія Дайнод.

Як повідомляли, у четвер, 10 жовтня, о 10:00 розпочнеться пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським, на якому він відповідатиме на запитання журналістів протягом усього дня.

Loading...