Нардеп: Розгляд постанови на регламентному комітеті свідчить про те, що це пряме політичне замовлення проти телеканалів «112 Україна», NewsOnе і ZIK

Фото: 112.ua

Постанову про створення тимчасової слідчої комісії не мали розглядати зовсім, бо було порушено процедуру.

Таку думку висловив Юрій Загородній – народний депутат України, фракція «Опозиційна платформа – За життя», повідомляє 112.ua.

«Ми вказали, що ця постанова про створення тимчасової слідчої комісії не повинна була сьогодні не тільки там голосуватися на засіданні регламентного комітету, її взагалі не мали розглядати, тому що всі матеріали, постанова про створення тимчасової слідчої комісії... було порушено процедуру, там була повна фальсифікація цих документів. Але «Слуга народу» на всіх засіданнях комітету голосує так, як їм вказують. А дійсно, ми вже переконалися, яка б дискусія не була тут, професійна дискусія, все одно голосують як за вказівкою», – заявив депутат.

«Ще раз стверджую, сьогоднішній розгляд цієї постанови на регламентному комітеті свідчить про те, що це пряме політичне замовлення проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, – підкреслив Загородній.

Нагадуємо, Комітет рекомендував парламенту створити ТСК з розслідування діяльності низки каналів, у тому числі ZIK.

 

 

Loading...