live

Метою комісії з перевірки діяльності «112 Україна», NewsOne і ZIK є політичне переслідування конкретних каналів, а не перевірка, – нардеп

Фото: 112.ua

У назві постанови чітко говориться про те, що розслідування повинно проводитися щодо всіх існуючих інформаційних каналів, але чомусь воно не проводиться щодо «1+1», але проводиться щодо інших, незалежних інформаційних каналів.

Таку думку висловив народний депутат України від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Михайло Папієв на засіданні Регламентного комітету Верховної Ради України, повідомляє 112.ua.

«Крім того, коли реєструвалося постанова це, то назву його було «про утворення тимчасової слідчої комісії для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час змін власників інформаційних каналів. Тобто, в назві чітко, ясно говориться «всіх каналів». Так давайте ви вже, коли ви мета цієї комісії пишете, так давайте перевіримо всі канали. Чому ви з усіх каналів – ви не хочете перевіряти «1+1», але дуже хочете перевіряти інші? Давайте перевіримо. Нехай ця комісія буде створена, перевірить зміну власників на всіх телеканалах і чітко і ясно дасть інформацію, чи були там якісь порушення, чи були якісь там можливі ці речі», – сказав Папієв.

«Комісія – вона не замінює слідчих, але вона політико-правове рішення винесе на розгляд суспільства. Фактично сьогодні ця комісія створюється для того, щоб у цій комісії, всередині, диктат був проти одного представника від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», – резюмував він.

Нагадуємо, що Комітет рекомендував парламенту створити ТСК з розслідування діяльності ряду каналів, у тому числі ZIK.Loading...
Loading...
Loading...