Кабмін звільнив керівника «Украероруху»

Олександр ДОЦЕНКО

Кабінет міністрів звільнив тимчасового виконувача обов’язків директора провайдера аеронавігаційного обслуговування «Украерорух» Олександра Доценка.

Про це в ході брифінгу заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Економічна правда.

«Ми прийняли кадрове рішення, звільнили в.о директора «Украероруху», – прокоментував прем’єр.

Нагадаємо, «Украерорух» – стратегічне підприємство і національний провайдер аеронавігаційного обслуговування. Основний заробіток отримує в валюті за обслуговування авіарейсів в повітряному просторі України.

На початку 2017 року на рахунках скандального та вже неплатоспроможного «Платинум банку» «Украерорух» зберігав 405 млн грн.  Останні два транші, загалом – на 160 млн грн, керівництво «Украероруху» перерахувало до «Платинуму» за декілька тижнів до закриття. На той час проблеми «Платинум Банку» вже були широко відомими.

Зокрема, через судові позови мобільного оператора МТС (Vodafone), який вимагав у «Платинуму» повернути йому 250 млн грн депозиту, а у Нацбанку – визнати «Платинум» проблемним.

Усі перевірки виявили серйозні порушення з боку директора «Украероруху» Дмитра Бабейчука і його заступників. Але за 2 роки Міністерство інфраструктури так і не звільнило його.

5 червня 2019 року Кабмін погодив звільнення Бабейчука і призначив тимчасовим виконувачем обов’язків Олександра Доценка.

Нагадаємо, 1 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки у приміщеннях ДП «Украерорух».

 

 

Loading...