live

Державні органи діяли як бандити, – Саакашвілі про своє видворення з України

ZIK
загрузка...
загрузка...

Попередній президент України Петро Порошенко давав незаконні накази представникам державних служб і вважав, що він перебуває вище над законом. А державні органи діяли як бандити.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час прямого включення з-під будівлі ГПУ заявив третій президент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

«Мій випадок – це маленький окремо взятий епізод, але цей епізод дуже знаковий, тому що це стосується не тільки мене, це стосується багатьох громадян України, а також тих людей, які приїхали до України допомагати Україні захищати свої території від російської агресії. І ці люди постраждали, тому що Порошенко вирішив, що політично це буде незручно, щоб ці люди знаходилися в Україні, і він давав накази. Ці накази незаконно виконували представники державних служб», – заявив Міхеїл Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі зауважив, що його справа є дуже простою, оскільки є очевидним свавілля, зловживання посадою, зокрема посадою президента.

«Є різниця між тим, як діють законні органи держави і як діють бандити. Вони діяли, як бандити. Якщо президент дає наказ діяти, як бандити, він перетворюється на бандита, голову бандитів, а не голову державних органів. Він діяв у моєму випадку, як бандит», – заявив Міхеїл Саакашвілі та наголосив, що за такі дії слід відповідати.

Колишній президент Грузії також прогнозує, що справу за його заявою можна розслідувати і передати до суду максимум за місяць.

Як повідомляли, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі подав до Військової прокуратури заяву про викрадення та насильницькі дії щодо нього.

Читайте більше новин на тему: Саакашвілі

Loading...
Loading...
Loading...