Боголюбов про Одеську кіностудію: Об’єкт на 20 млрд відійде можновладцю із команди президента

ZIK

У питанні дій депутата Олександра Ткаченка щодо приватизації Одеської кіностудії є пряме зловживання службовим становищем, аби в корисливих цілях заволодіти державним об’єктом. Внаслідок цих дій об’єкт вартістю 20 мільярдів відійде приватним структурам можновладця із команди президента.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив громадський діяч Сергій Боголюбов.

Ведучий поцікавився, чи, коли приватизують Одеську кіностудію, є шанс, що ми наблизимося в сфері кіно до Заходу. У відповідь він зазначив, що нам ще потрібно 20 років, аби наблизитись до європейських норм і наздогнати те, що ми втратили за останніх 5 років.

«Щодо ситуації з паном Ткаченком і кіностудією, то ми бачимо пряме зловживання службовим становищем, аби в корисливих цілях заволодіти державним об’єктом. Хочу нагадати, що дана ділянка разом кіностудією на Французькому бульварі в Одесі оцінюється приблизно з 20 мільярдів гривень. Тобто пан Ткаченко, який очолює комітет і приймає рішення про продаж цього об’єкта, водночас володіє 49% об’єкта, який збирається продати. Звісно ж питання першочергової купівлі буде належати йому», - зазначив пан Боголюбов.

Він зазначив, що внаслідок приватизації об’єкта вартістю 20 мільярдів відійде приватним структурам можновладця із команди президента. На його думку, це є прямим доказом того, що команда використовує імідж президента.

«Зараз Зеленському трошки не до тих ситуацій, які відбуваються навколо нього і він, як я розумію, не завжди розуміє, що роблять його підлеглі. В цьому його біда, що він себе оточив не дуже порядними радниками, які намагаються вирішувати свої власні питання за рахунок іміджу президента»,- констатував Сергій Боголюбов.

До слова, група народних депутатів (фракція «Опозиційна платформа - За життя») звернулася до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро з проханням порушити кримінальне провадження проти свого колеги від політичної партії «Слуга народу» Олександра Ткаченка, який віднедавна претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації.

За їхніми словами, Ткаченко лобіював ухвалення Верховною Радою законопроєкту, який допускає приватизацію ЗАТ «Одеська кіностудія», а та в свою чергу становить для нього особистий інтерес. Про це свідчать дані із його декларації, яка була оприлюднена 3 жовтня.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що народний депутат від політичної партії «Слуга народу» Олександр Ткаченко подав декларацію у Національне агентство з питань запобігання корупції. У ній він зазначив, що претендує на посаду голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). І згодом це підтвердив.

Loading...