Жодної допомоги, крім погроз, від Пашинського не було, – постраждалий В’ячеслав Хімікус

ZIK

Від Пашинського жодної допомоги, крім погроз і розповідей, які ми погані люди, не було.

Про це в коментарі телеканалу ZIK повідомив В’ячеслав Хімікус, який постраждав від дій колишнього народного депутата Сергія Пашинського.

В’ячеслав Хімікус розповів про наслідки інциденту напередодні нового 2017 року на дорозі на Київщині: «Нога у мене на протезі, по суті. У кістці вставлена металева спиця, треба буде її виймати. Усе це потребує грошей».

Чоловік зазначив, що операція відбудеться тоді, коли буде фінансова можливість. Відповідаючи на запитання щодо допомоги родини Пашинських у лікуванні, В’ячеслав Хімікус зазначив, що її не було, за винятком сплачених у вечір інциденту 800 грн за першу крапельницю.

«І все. Більше нічого, жодної допомоги, крім погроз і розповідей, які ми погані люди. Нічого. Нас ігнорували, футболили три роки, усі наші клопотання, рішення судів. Генеральній прокуратурі було все одно. 1 січня жінці у Васильківському райвідділ чітко і зрозуміло, коли вона приїхала дізнатися, що таке трапилося, сказали, «хто ви такі, а хто він такий, ви що?». І все. Бумеранг», – резюмував В’ячеслав Хімікус.

До слова, раніше тоді ще народний депутат України Сергій Пашинський заявив про те, що 31 грудня 2016 року між ним і невідомим громадянином стався інцидент на дорозі на Київщині. Нардеп зробив зауваження водієві щодо неввімкнених габаритних вогнів, а у відповідь громадянин накинувся на нього з пляшкою. Пашинський зазначив, що після удару по голові пляшкою змушений був застосувати зброю. Нацполіція Київської області повідомила, що після цього народний депутат надав пораненому в ногу 38-річному жителю Васильківщини невідкладну медичну допомогу, викликав швидку і наряд поліції.

Пізніше поранений Пашинським чоловік розповів свою версію того, що сталося. За його словами, нардеп не робив попереджувального пострілу в повітря. Він розповів: якщо б не вдарив Пашинського пляшкою по голові, той вистрілив би йому в серце.

Нагадаємо, 7 жовтня Печерський суд Києва обрав нардепу V-VIII скликань Сергію Пашинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Loading...