Новини » Спорт 8 жовтня, 2019, 11:25
Збірна України з міні-футболу сьогодні зіграє в Австралії матч 1/8 фіналу ЧС-2019
Національна збірна України з міні-футболу на чемпіонаті світу в Австралії вийшла в 1/8 фіналу / sport.ua

Національна збірна України з міні-футболу в третьому турі групового етапу чемпіонату світу-2019, що триває в Австралії, розгромила команду Нігерії з рахунком 8:2.

Як повідомляє ukrinform.ua, уже в першому таймі українці зняли всі питання про переможця матчу – 7:2. Після перерви Україна забила ще один гол.

Таким чином, Україна набрала шість очок і посіла друге місце в групі С. В 1/8 фіналу Україна зіграє проти команди Гани, переможця групи D. Матч відбудеться сьогодні, 8 жовтня.

Додамо, що в першому турі українці обіграли Ліван (3:0), а в другому турі – поступилися Румунії (1:3).

2019-10-19 00:49 :15