Новини » Економіка 8 жовтня, 2019, 21:35
Загороднюк розповів про пріоритети Міноборони на 2020
Міністр оборони України Андрій Загороднюк. Фото УНІАН
Міністр оборони України Андрій Загороднюк. Фото УНІАН

Пріоритетні напрямки Міністерства оборони, на які будуть витрачатися бюджетні кошти у 2020 році, залишаться незмінні: озброєння, військова техніка та відновлення об'єктів критичної інфраструктури.

Про це написав на своїй Facebook-сторінці міністр оборони Андрій Загороднюк.

"На оборону в наступному році буде виділено 136,6 млрд грн. Це 3% від ВВП, і це найбільший оборонний бюджет в історії країни. Нагадаю, що в поточному році видатки на оборону становлять близько 103 млрд грн. Основний пріоритет для нас залишатиметься незмінним - це озброєння і військова техніка, а також відновлення об'єктів критичної інфраструктури", - повідомив він.

За його словами, Міноборони разом з Урядом та РНБО продовжує працювати над деталізацією окремих статей, і невдовзі громадськість буде поінформовано про розподіл передбачених коштів.

"Також хочу спростувати інформацію щодо нібито "зняття пільг з військовослужбовців Збройних Сил України". Позиція Уряду однозначна: пільги ніхто не зніматиме, вони залишаться!" - додав Загороднюк.

Як повідомлялось раніше, кошти на оборону, закладені у проєкті Державного бюджету на наступний рік, є найбільшими серед сум, які будь-коли виділялись на ці цілі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:55 :28