Загороднюк розповів про пріоритети Міноборони на 2020

Міністр оборони України Андрій Загороднюк. Фото УНІАН

Пріоритетні напрямки Міністерства оборони, на які будуть витрачатися бюджетні кошти у 2020 році, залишаться незмінні: озброєння, військова техніка та відновлення об'єктів критичної інфраструктури.

Про це написав на своїй Facebook-сторінці міністр оборони Андрій Загороднюк.

"На оборону в наступному році буде виділено 136,6 млрд грн. Це 3% від ВВП, і це найбільший оборонний бюджет в історії країни. Нагадаю, що в поточному році видатки на оборону становлять близько 103 млрд грн. Основний пріоритет для нас залишатиметься незмінним - це озброєння і військова техніка, а також відновлення об'єктів критичної інфраструктури", - повідомив він.

За його словами, Міноборони разом з Урядом та РНБО продовжує працювати над деталізацією окремих статей, і невдовзі громадськість буде поінформовано про розподіл передбачених коштів.

"Також хочу спростувати інформацію щодо нібито "зняття пільг з військовослужбовців Збройних Сил України". Позиція Уряду однозначна: пільги ніхто не зніматиме, вони залишаться!" - додав Загороднюк.

Як повідомлялось раніше, кошти на оборону, закладені у проєкті Державного бюджету на наступний рік, є найбільшими серед сум, які будь-коли виділялись на ці цілі.

Loading...