Велика приватизація знищить столичний ВДНГ

Борислав Береза
Борислав Береза

Український політик, блогер

ВДНГ

Після рішення Ради щодо приватизації великих об'єктів Київ може втратити вже давно привабливу для забудовників зелену зону ВДНГ площею у 287 гектарів

Про це пише Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook.

Після того, як "зелений принтер" у Верховній Раді проголосував за анулювання списку об'єктів, що не підлягають приватизації, то стало зрозуміло, що тепер ВДНГ може потрапити в список об'єктів, які приватизують.

Площа ВДНГ 287 гектар. На 90% це зелена зона. Найбільше ця територія приваблює київських забудовників, які мають досвід знищення парків і скверів та побудови на їх місці бетонних коробок з квартирами. І нехай вас не бентежить те, що зелені зони не можна вирубувати.

Їх спалювати або труїти хімією теж не можна, але це все активно практикується в Києві. Останній приклад прямо біля метро "Лісова". А за підсумком київська влада розводить руками, правоохоронці лопочуть "А хто це зробив?", суди приймають рішення на користь забудовника.

Загалом якщо ВДНГ приватизують, то кияни можуть прощатися з іще однією парковою зоною. А територію ВДНГ забудують. Щось у стандартному стилі висотками, а частину елітним житлом.

У будь-якому варіанті зрозуміло, що той, хто приватизує цю територію, буде зацікавлений в отриманні максимального прибутку з кожної вкладеної гривні за мінімальний термін.

На жаль, у нас не думають про майбутнє і про наступні покоління. А нових Терещенків, Ханенків та Бродських поки ще не видно на горизонті київського бізнесу, який часто говорить про КСВ і займається нею, найчастіше, для піару, аніж для того, щоб залишити слід в історії.

Я розумію, що багато хто скаже про те, що потрібно приватизувати все. Але ці люди не знають про частку держави в економіках таких країн, як Ізраїль, Сінгапур або США. Питання не в тому, що держава погано чимось керує.

Керують люди. Якщо їм не давати красти, гідно платити і у них правильна мотивація, то результати гідні для наслідування.

А ще частина наших громадян ніколи не зрозуміє, чому ніхто не дозволяє забудовувати навіть кілька соток землі в Центральному парку Нью-Йорка, хоча його площа величезна, а охочі є постійно. Загалом все це насторожує і наводить на не найкращі думки.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...