«Укроборонпром» показав на виставці 135 зразків техніки, серед них — шість новинок

Укроборонпром

Державний концерн «Укроборонпром» представив цьогоріч на спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019» 135 зразків військової техніки та озброєння. Серед них – шість нових розробок.

Про це в коментарі Укрінформу розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.

«36 підприємств-учасників зі складу «Укроборонпрому» цього року експонують 135 зразків військової техніки та озброєння. Серед них, 13 крупногабаритних натурних зразків - це броньована техніка, ракетний комплекс «Нептун» у складі 3 одиниць, новітня РЛС 90К6Е та ін. Загалом же ми представили шість нових розробок, які вперше демонструються для ознайомлення», - повідомив Абромавичус.

Він також зазначив, що головними принципами, за яким на виставку добирались зразки, були «новітність озброєння та цікавість як для внутрішнього, так і для зовнішнього замовника».

«Такого роду виставки є міжнародними майданчиками для домовленостей та налагодження нових векторів військово-технічної співпраці між країнами. Наразі графік переговорів забитий вщент», - повідомив очільник концерну, додавши, що цього року експозиція «Укроборонпрому» розміщена на площі 700 кв.м.

Нагадаємо, Зеленський провів кадрові зміни в наглядовій раді «Укроборонпрому».

Loading...