Росія змінила дату запуску вантажних поїздів в Крим через археологічні знахідки

Вантажний рух по залізниці до Криму запустять в червні 2020 року. Проект був змінений через археологічні знахідки на півострові. Рух пасажирських поїздів, як і передбачалося, почнеться в грудні

Вантажний рух по залізниці по Кримському мосту відкриється в червні 2020 року, а не в грудні 2019 року, випливає з відповіді прес-служби Мінтрансу на запит РБК. Графік пасажирського руху не змінюється, поїзди запустять в грудні 2019 року.

«Підходи з керченської боку введуть в експлуатацію в два етапи. Основна частина буде готова в кінці поточного року – для запуску руху складів, що забезпечують пасажирські перевезення. Другим етапом – в червні 2020 року – на мосту і підходах відкриється вантажний рух «, – сказав представник міністерства. За його словами, терміни відкриття вантажного руху розробляв Мінтранс, пропозиції про терміни оформлені і передані в уряд.

Рішення про нові терміни запуску вантажного руху по залізниці по Кримському мосту пов’язано з перенесенням ділянки керченського підходу, щоб зберегти знайдене на шляху будівництва стародавнє місто, – сказав представник Мінтрансу РФ. У листопаді 2018 року будівельники залізниці наткнулися на пам’ятник археології – торгове поселення, побудоване ще в IV столітті до н.е. Після проведеної експертизи вони прийняли рішення зберегти знахідку і вивчити можливість перенесення дороги. Пізніше було прийнято рішення про перепроектування ділянки траси залізничної лінії і перенесення ділянки дороги на 140 м на південь від. У травні 2019 року у зв’язку з перепроектування Мінекономрозвитку збільшило бюджетні витрати на будівництво залізничних підходів до мосту на 3,38 млрд руб. – з 27,66 млрд до 31,04 млрд руб.

Нагадаємо, 24 вересня Росія вперше запустила поїзд через Кримський міст.

Loading...