Публічна сварка «слуг»: Не можуть домовитись всередині, - Якубін

ZIK

У фракції «Слуга народу» не можуть домовитись всередині, тому сварка виноситься назовні. Неодностайне голосування фракції - це показник поступового саботажу у відповідь на те, що частина депутатів не може змінити позицію фракції.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політолог Олексій Якубін.

Ведучий поцікавився, яким чином можна пояснити конфлікт, який виник всередині фракції «Слуги народу». За його словами, всередині партії з самого початку був «зашитий» конфлікт, бо різні групи впливу там мають своїх людей.

«Можна говорити, що зараз там є група, орієнтована на Коломойського, на «95 квартал», на Офіс Президента та інших олігархів. Чому публічно відбувається сварка? Тому, що вони не можуть домовитись всередині. Тому вся ця сварка виноситься назовні. Коли голосувалась програма уряду, помітьте, «Слуги народу» дали 225 голосів, але у фракції 254 депутати. Тобто тоді, коли голосувалась програма, багато з них були відсутні», - зауважив пан Якубін.

Політолог зазначив, що це показник поступового саботажу, і якщо вони не можуть досягнути критикою зміни позиції фракції, то вони поступово починають показувати свою незгоду.

«Далі будуть ще складніші питання, зокрема, бюджету, мінського процесу, особливого статусу Донбасу і ми побачимо поглиблення ліній конфлікту», - констатував Олексій Якубін.

Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський написав на своїй сторінці у Facebook, що його фракцію зі «Слуги народу» потрібно перейменувати у «Слугу МВФ».

Loading...