Прокремлівські ЗМІ інтенсивно розповсюджують фейки про бойові дії на Донбасі, – розвідка

Підконтрольні російським окупаційним адміністраціям ЗМІ інтенсивно розповсюджують неправдиві та викривлені повідомлення про нібито зростання загрози активізації бойових дій з боку підрозділів Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

«Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про посилення командуванням російсько-окупаційних військ окремих підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у т.ч. за рахунок призваних на збори резервістів з числа працівників місцевих комунальних підприємств і організацій», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що паралельно підконтрольні російським окупаційним адміністраціям засоби масової інформації інтенсивно розповсюджують неправдиві та викривлені повідомлення щодо нібито зростання загрози активізації бойових дій з боку підрозділів Об’єднаних сил.

«У такий спосіб російський окупаційний режим намагається залякати місцеве населення, посилити у суспільстві антиукраїнські настрої та виправдати російську агресію проти України», – додали у відомстві.

Нагадаємо, від початку поточної доби станом на 12.30 російсько-окупаційні війська відкривали вогонь двічі на Луганському напрямку.

Loading...