Отримувати такі зарплати, коли відбувається «тарифний геноцид», неадекватно, – Скорик про «Нафтогаз»

ZIK

У ситуації, коли в Україні, фактично, відбувається «тарифний геноцид» стосовно громадян, отримувати таку заробітну плату менеджерами «Нафтогазу» – неадекватно.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив член Комітету з питань економічного розвитку, народний депутат України від «Опозиційної платформи – За життя» Микола Скорик.

Ведуча програми Наташа Влащенко зауважила, що неодноразово скеровувала запити щодо рівня заробітної плати топ-посадовців НАК «Нафтогаз України», проте відповіді так і не отримала, попри те, що мова йде про державне підприємство.

«Я в чомусь згоден – що менеджери такої компанії, як «Нафтогаз», повинні отримувати гідну заробітну плату», – зазначив Микола Скорик.

З його слів, ідеться про «баланс відповідальності за корупційні дії і того, якщо ти сумлінно працюєш і досягаєш результатів, ти отримуєш гідну заробітну плату».

«Але в ситуації, коли, фактично, на сьогодні у нас відбувається… «тарифний геноцид» стосовно громадян, тобто люди взагалі не можуть платити за цими тарифами, отримувати такі заробітні плати, я вважаю, це неадекватно», – вважає нардеп.

Гість програми зауважив, що одним із ключових питань в економічному блоці програми уряду є те, щоб люди не платили більше 15% від сукупного доходу сім’ї за комунальні платежі.

«Але як це буде досягатися і коли це буде? Скажімо, через рік? Вони кажуть, що ми плануємо через п’ять, ще не час… І коли, з одного боку, не планують знижувати комунальні платежі, і цього ніхто не передбачає ні у програмі, ні в бюджеті на наступний рік, а з іншого боку, знижують обсяги видатків на субсидії, то виникає дуже і дуже багато питань», – заявив нардеп Микола Скорик.

Як повідомляли, АТ «Нафтогаз України» оголосило тендер на закупівлю послуг з проведення інформаційно-рекламних кампаній з очікуваною вартістю закупівлі 32,8 млн грн

Loading...