На Житомирщині виявили незаконно зрізану цінну деревину

Фото: прокуратура Житомирської області

В Олевському районі Житомирської області при проведенні обшуків на лісопильнях та підрозділах державних лісогосподарських підприємств було виявлено незаконну переробку лісопродукції породи сосна та дуб, здобутих незаконним шляхом.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області.

Як зазначається, на території Олевського району два приватні підприємці здійснювали незаконне придбання, перевезення та переробку лісопродукції породи сосна та дуб, прикриваючись підробленими документами від двох державних лісогосподарських підприємств району.

При цьому додається, що під час проведення восьми обшуків на лісопильнях та підрозділах державних лісогосподарських підприємств виявлено та вилучено майже 40 м³ необроблених лісоматеріалів невідомого походження та виробів з деревини, документи фінансово-господарської діяльності, чорнову документацію, а також записи, які підтверджують злочинну діяльність фізичних осіб-підприємців.

Обшуки проведено у межах досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами придбання, отримання, зберігання та збуту лісоматеріалів, одержаних злочинним шляхом, за ст. 198 КК України

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені деревину та документи.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді  арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, раніше в районі проведення операції Об’єднаних сил припинено незаконну діяльність по переробці деревини.

Loading...