Міністр енергетики США наголосив на важливості розвитку українських газосховищ

Міністр енергетики США Рік Перрі підкреслив важливість розширеного використання українських газосховищ з комерційною метою.

Про це Перрі заявив за результатами зустрічі з українською та польською делегаціями на форумі з енергобезпеки, що відбувається в Литві, – повідомляє Голос Америки.

«Збільшення доступу до українських газосховищ дозволить наростити комерційну діяльність, щоб управляти збільшенням поставок та сезонними коливаннями на ринках газу в Європі, – написав міністр енергетики США у Twitter. – Посилення інтерконекторів може означати, що колись Україна зможе постачати сусідам новий газ внутрішнього видобутку».

На зустрічі з українським міністром енергетики Олексієм Оржелем та польським заступником міністра Томашем Дабровські, Перрі підкреслив, що США «рішуче підтримують зусилля України та Польщі з посилення регіональної енергобезпеки».

Спілкуючись з пресою, Перрі також заперечив свої плани піти у відставку в листопаді.

Чутки про можливу відставку поширились у ЗМІ після повідомлень, що президент США Дональд Трамп заявив, що саме Рік Перрі закликав Трампа зателефонувати Зеленському наприкінці липня – зміст цього дзвінка є основним елементом розслідування комітетів Палати представників США в рамках імпічменту.

Реагуючи на повідомлення, прес-секретарка Міністерства енергетики Шейлін Гайнс заявила пресі: «Міністр Перрі повністю підтримував і закликав президента поговорити з президентом Україні, щоб обговорити питання пов’язані з енергобезпекою та економічним розвитком».

«Він переконаний в необхідності покращення енергобезпеки регіону – що стане можливим із розширенням варіантів газопостачання – і саме тому він їде до Литви зустрічатись з майже двома десятками європейських лідерів в сфері енергетики (включаючи Україну) з цих питань», цитує заяву NBC.

Нагадаємо, Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі спростував інформацію про можливий тиск на президента України Володимира Зеленського з метою розширити наглядову раду «Нафтогазу» і включити в нього більше американських громадян.

Також міністр енергетики США заявив, що Nord Stream 2 – це загроза для усієї Європи.

загрузка...
загрузка...
Loading...