Новини » Економіка 8 жовтня, 2019, 16:55
Мінінфраструктури звільнило голову Дунайського пароплавства
Дмитро Чалий
Дмитро Чалий

Міністерство інфраструктури припинило повноваження Дмитра Чалого на посаді голови правління ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство», звільнивши його з роботи 8 жовтня 2019 року.

Про це йдеться у наказі міністра інфраструктури Владислава Криклія, повідомляє Економічна правда.

Зазначається, що підстава для звільнення – пункт 5 частини 1 статті 41 Кодексу законів про працю (припинення повноважень посадових осіб).

Фото:  Економічна правда
Фото: Економічна правда

Нагадаємо: Дмитро Чалий був призначений на посаду 15 березня 2018 року поза конкурсом. Колшиній міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав це призначення «політичним рішенням».

Чалий у 2016-2017 роках працював заступником директора морського торгового порту «Чорноморськ» і Одеського МТП, а перед цим – комерційним директором «Укрпошти».

В Одеському морському торговому порту і в «Укрпошті» Чалий був заступником Ігоря Ткачука.

Вінницький бізнесмен Ткачук очолював «Укрпошту» з грудня 2014 року. Це брат народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Геннадія Ткачука.

За словами нардепа від БПП Сергія Лещенка, Геннадій Ткачук входить в групу, яка орієнтується на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Ігор Ткачук був одним з транспортних перевізників у Вінниці, мером якої Гройсман був до переїзду в Київ у 2014 році на посаду віце-прем’єр-міністра.

У 2015-2016 роках Ткачук брав участь в конкурсі на посаду голови «Укрпошти». Конкурс він програв Ігорю Смілянському.

Однак довгий час не покидав своє крісло, оскільки його діловий партнер і заступник Дмитро Чалий – який теж брав участь в конкурсі, як підставна особа – подав до суду і заблокував імплементацію його результатів.

Чалий згідно з декларацією, поданою ним як претендентом на пост глави правління УДП, у 2016 році отримав 509,1 тис грн зарплати в «Укрпошті» і 1,185 млн грн зарплати в Одеському МТП.

На початок року у нього також були готівкові заощадження в розмірі 1 млн грн, 300 тис доларів і 100 тис євро.

До призначення в Чорноморський МПТ досвіду роботи в морегосподарському комплексі Чалий не мав.

Нагадааємо,  30 вересня звільнено від виконання обов’язків директора ДП «Одеський морський торговельний порт» Войтка В. О., від виконання обов’язків директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» – Сєчкіна С. А., від виконання обов’язків директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» – Волощука К. В. 

Як заявив  міністр інфраструктури Владислав Криклій, держава не є ефективним власником, але це не означає, що у міністерстві не будуть реагувати на дії менеджменту портів, які спричиняють збитки держпідприємств.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 16:38 :45